Доглядальниця за хворим - запорука належного догляду

 

Ми знаємо, що таке догляд за хворими, лежачими хворими та людьми похилого віку, а тому допоможемо знайти доглядальницю із відповідною кваліфікацією. Доручіть професіоналам турботу та виконання необхідних процедур для близьких вам людей! Доглядальниці та медсестри «А-МЕДІ» мають медичну освіту і зроблять все необхідне, щоб оточити турботою тих, кого ви нам довірили. Ви і ваші рідні залишитеся задоволеними!

Догляд за лежачими хворими
Догляд за хворими
Догляд за людьми похилого віку
Догляд за інвалідами
Догляд за хворими

Догляд за лежачими хворими

Пропонуємо кваліфікований медичний догляд за лежачими хворими в домашніх умовах. Доглядальниці забезпечать дотримання приписів лікаря, медичні процедури, маніпуляції, перев’язки, проведуть протипролежневі заходи і гігієну підопічного, організацію режиму дня і правильного харчування, подбають про спокій пацієнта, чистоту і антисептику.

  • Догляд за лежачими хворими з пролежнями.

  • Догляд за онкологічними хворими.

  • Догляд за хворими після інсульту, їх реабілітація.

Догляд за хірургічними хворими

 

В післяопераційний період доглядальниця організуює професійний догляд за хірургічним хворим вдома. Зазвичай пацієнтів виписують з лікарні зі збереженням інвазивних пристроїв після операцій - з трахеостомою, зондами і гастростомою, сечовим катетером. Наші доглядальниці професійно справляться з цими пристроями, виконають всі призначення лікаря, гігієнічну обробку ран,  подбають про гігієну, настрій і харчування пацієнта.

Догляд за  людьми похилого віку

 

Догляд за людьми похилого віку, які вже не в змозі якісно доглядати за собою самостійно через похилий вік або хронічні хвороби - прерогатива діяльності "А-меді". Доглядальниця допоможе провести гігієнічні процедури, прийняти їжу, виведе на прогулянку. У разі нетримання сечі помиє, переодягне, приведе приміщення в порядок. За призначенням лікуючого лікаря виконає всі  медичні призначення, промивання сечового катетера, проведуть комплекс дихальної гімнастики, масажу і лікувальної фізкультури.

Догляд за інвалідами

Медсестри та доглядальниці «А-МЕДІ» забезпечують дбайливий професійний кваліфікований догляд за інвалідами та інвалідами дитинства, хронічно хворими, мають всі необхідні для цього медичні знання та практичні навички.

Під їх контролем чистота і особиста гігієна пацієнта, прогулянки, режим сна і харчування, вчасне надання медичних послуг, соціально-психологічна підтримка - наші доглядальниці володіють знаннями психології хворих людей і забезпечать чуйне і доброзичливе ставлення до свого підопічного. 

Догляд за хворими після інсульту

Інсульт спричинює ушкодження тканин мозку та розлади його функцій: когнітивних, рухових, мовних. Реабілітація хворих після інсульту відбувається повільно, тому догляд за ними потребує наполегливості, системності та великого терпіння. Напочатку безпомічним підопічним кілька разів на день потрібно змінювати положення тіла, масажувати, проводити гігієнічні процедури, обтирати і не допускати пролежнів, годувати, виконувати  комплекс вправ лікувальної і дихальної гімнастики, проводити призначені лікарем медичні маніпуляції, контролювати тиск і рівень холестерину. Вихід з постільного режиму буде поступовим: хворого вчать сідати, далі вставати, а тільки потім - ходити.