top of page

Медичні засоби догляду

Для правильного догляду за хворим потрібен спеціальний медичний інвентар і засоби реабілітації. Вони значно покращують якість життя пацієнта, сприяють швидкому одужанню і полегшують роботу того, хто доглядає за ним.

Якщо недуга носить тимчасовий характер (реабілітація після переломів, інсульту), немає необхідності купувати спеціальне медичне ліжко або інвалідну коляску - їх можна взяти на прокат лише на той час, доки буде потреба.

оренда інвентаря

Ліжка медичні функціональні

Медичне ліжко - це важливе пристосування для повноцінного догляду за людьми після операції, людьми похилого віку та інвалідами. Ліжка сконструйовані для зручності хворого і обслуговуючого медперсоналу: мають декілька секцій, колеса дозволяють пересувати ліжко, оснащені знімними спинками, а також спеціальними бічними огорожами, які дають доступ для догляду за хворим. Комплектуються протипролежневими матрасами для профілактики пролежнів при хворобах і травмах, що супроводжуються тривалим нерухомим положенням тіла.

оренда інвентаря

Інвалідні крісла-коляски

Сучасні складні інвалідні крісла-візки створені для забезпечення максимального комфорту і самостійності пацієнтам, які не можуть самостійно пересуватися.

Використовуються інвалідні крісла-візки як для будинку, так і для вулиці, мають складну раму і займають мало місця для зберігання.

Зазвичай інвалідні крісла-візки доповнені зручними ступінчастими знімними підлокотниками і знімні поворотними підніжками, які регулюються по довжині.

оренда інвентаря

Милиці  пахвові і ліктьові

Пахвові милиці рекомендують людям, у яких слабкі руки, тобто вони не можуть повністю спиратися тільки на руки, а їм потрібно спиратися ще й на плече. Такі милиці найчастіше рекомендують літнім чи ослабленим людям або ж людям із надмірною вагою.


Ліктьові милиці компактніші і набагато менші за розміром, використовуються людьми, які без дискомфорту можуть спиратися на ліктьові суглоби і кисті рук.

оренда інвентаря

Ходунки для літніх і інвалідів

Ходунки покращують координацію рухів, дозволяють зберегти рівновагу і зменшують навантаження на нижні кінцівки.

У порівнянні з паличкою або милицями, ходунки забезпечують набагато більшу стабільність і стійкість пацієнтів за рахунок більш широкої бази для підтримки і опори, поліпшеними характеристиками поздовжньої і поперечної стійкості.

Ходунки виготовлені з алюмінію, мають накладні ручки з гуми і пластика.

Патронажна служба «А-Меді» пропонує послуги прокату медичного обладнання та засобів реабілітації. Для Вас доступний прокат милиць, візків, ходунків для інвалідів і людей похилого віку, а також медичних ліжок, протипролежневих матрасів та іншого реабілітаційного обладнання. В оренду здаються як нові, так і б/в вироби. Все вживане обладнання проходить обов'язкову санітарну обробку. Дзвоніть, виясняйте, замовляйте!

Скористайтесь орендою! Це просто і зручно!
Прокат милиць та іншого обладнання здійснюється на підставі оформленого договору з Патронажною службою «А-Меді». Ви залишаєте заставну суму за прокат інвентаря, яку ми вам повернемо, коли отримаємо засоби догляду назад.

Замовлення на оренду інвентаря приймаються щодня з 09.00 до 21.00 по телефону 
+38 (097) 499-65-56.

bottom of page