top of page

Професійний масаж від студії масажу Олени Леонтьєвої

Дитячий масаж
ДИТЯЧИЙ МАСАЖ

Дитячий масаж від «А-Меді» - це високопрофесійна послуга від фахівця з багаторічним досвідом, що вирішує безліч проблем зі здоров'ям малюків. Дітки, яким регулярно роблять масаж, мають стійкіший імунітет, менш схильні до вірусних захворювань, розвиваються швидше та енергійніше і раніше починають активно вивчати навколишній світ. Масаж стимулює розвиток нервових з'єднань головного мозку, що важливо для нормального розумового і фізичного розвитку дитини. Тіло немовлят дуже чутливе, тому спершу нервова система реагує саме на дотики, а не на звуки чи побачене. Під час процедури покращується кровообіг, що підвищує тонус та поліпшує загальне самопочуття, шкіра розігрівається, налагоджується правильний приток і відтік крові та лімфи. М’язи, до яких добре постачається кров, стають сильними й еластичними. Дитячий масаж є основою майбутнього здоров'я й гармонічного розвитку дитини.

Дитячий масаж для немовлят від 1 місяця ефективний при лікуванні ортопедичних і неврологічних захворювань: 

  • синдром тонусних порушень,

  • післяпологові травми,

  • ДЦП,

  • кривошия,

  • клишоногість

дитячий масаж

МАСАЖ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

 

Лікувальний масаж необхідний кожній дитині, у якої є будь-які ознаки сколіозу, особливо він важливий для діток зі слабкою мускулатурою.

Масаж — активний лікувальний метод, тактильний подразник, заспокійливий засіб для зняття втоми, укріпляє м’язи спини, вирівнює осанку, поліпшує функції внутрішніх органів, зміцнює імунну систему дітей і підвищує опірність організму.

Лікувальний масаж
РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ МАСАЖ

Реабілітаційний масаж необхідний для відновлення рухів у повному обсязі і фізичної працездатності після інсульту, оперативних втручань, травм хребта, переломів шийки бедра.

Фізіологічний вплив на шкіру покращує обмінні процеси, секреторну функцію потових і сальних залоз, циркуляцію лімфи, усуває вплив венозного застою. У крові збільшується кількість гемоглобіну, еритроцитів і лейкоцитів, поліпшується живлення шкіри, підвищується м'язовий тонус, прискорюється відновлення при травмах.

масаж для реабілітації  хворих

ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ

Лікувальний масаж знімає біль при різних травмах, розслаблює м'язи, або, навпаки, відновлює функції втрачені окремими м'язами.

Для пацієнтів, які прикуті до ліжка, роблять легкий лікувальний масаж для відновлення тонусу, виконують "пасивні" гімнастичні вправи. Доглядальниці розминають м'язи хворого, згинають і розгинають кінцівки. Ці процедури є обов'язковими, тому що при постійній нерухомості суглоби можуть "застигнути". А це може стати причиною виникнення сильних болів у лежачих пацієнтів.

МАСАЖ ТА ЛФК ПІСЛЯ ІНСУЛЬТА
Масаж

Реабілітація після інсульту в домашніх умовах включає дозоване фізичне навантаження, яке сприяє відновленню функцій головного мозку. Виконання лікувальної гімнастики після інсульту поступово зміцнюватиме м’язи спини, поліпшить самопочуття хворого.

Перед тим, як виконувати будь-які вправи (активні чи пасивні) для відновлення після інсульту, потрібно підготувати м’язи хворого до фізичної роботи, розігріти шкіру, щоб всі тканини отримали приплив крові. Для цього доглядальниці роблять легкий масаж.

bottom of page